Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ile Birlikte Faturası Gelmedi, Ne Yapmalıyım?
Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve kargo yetkilisinden isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda faturanın kendisi veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

Kıbrıs veya Diğer Yabancı Ülkelere Gönderim Yapıyor Musunuz?
Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde Kıbrıs dahil yurt dışındaki her ülkeye teslimat yapılmaktadır. 

Siparişlerimi Kendim Gelip Firma Adresinizden Teslim Alabilir Miyim? 
Şirketimiz adresinden site üzerinden oluşturduğunuz siparişlerinizi bilgi vererek
Güzelyalı Mah.81193 Sok. No:8/A Özdemir Apart. Zemin Kat Çukurova/ADANA adresimizden teslim alabilirsiniz. Geç bildirimler dikkate alınmayacaktır.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?
Satın aldığınız tüm ürünleri kargoya verilmeden önce iptal edebilirsiniz. Bunun için öncelikle sitenin iletişim kısmındaki formu doldurarak destek birimine ulaşın.  Mesaj kısmına iptal ile ilgili eklemek istediğiniz bir not var ise yazın ve "Talebi Gönder" tuşuna basın. Siparişinizin iptali ile ilgili destek ekibimiz tarafınıza bilgilendirme yapacaktır. Para iadeniz 14 gün içerisinde yapılacaktır.

Hediyeli Anketlerinize Nasıl Katılabilirim?
Hediyeli anketlerimiz Facebook sayfamızda yapılmaktadır. Haberdar olmak ve çekilişlere katılmak için Facebook ve instagram sayfamızı takip ediniz.

Bunların Dışında Başka Konular İle İlgili Size Nereden Ulaşabilirim?
Telefonla Bize ulaşmak için
0(322) 232 09 39 numaralı destek hattımızı arayabilirsiniz. 
Sitemiz üzerinden iletişim menüsünden mail formu doldurarak sorularınızı gönderebilirsiniz.

Müşteri kaydınız olsa da olmasa da Canlı Destek bölümümüzden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Canlı Destek bölümü her sayfanın sağ alt köşesinde yer almaktadır.